Vlastné výrobky

Záhradkárčenie je vaše hobby a vy hľadáte riešenie ako si svojpomocne vybudovať vyvýšený záhon? Máme pre vás jedinečný regionálny produkt. Náš modulový systém Laanik vám ponúka rýchle a praktické riešenie. Vytvorte si rýchlo a jednoducho aj vo vašej záhrade svoj „lánik“ plný zdravej úrody.

 

Navyše pomáhame šetriť našu prírodu tým, že dávame plastovému odpadu druhú šancu pre život. Myslíme na udržateľný dizajn produktov už pri ich návrhu. Naše moduly sú vyrobené z druhotného plastového materiálu – recyklovaného polypropylénu, ktorý má ideálne vlastnosti pre ďalšie využitie v záhradách. Vďaka pridaniu stabilizačných aditív moduly vydržia celé roky extrémne exteriérové podmienky ako sú mráz, dážď či UV žiarenie a to v podstate bez údržby. 

Pri ich výrobe bolo samozrejmosťou posúdenie vhodnosti materiálu pre pestovanie plodín a bolo schválené ako bezpečné a nezávadné.

 

Ide o regionálny produkt – vymysleli sme ho na Liptove. Od nápadu, technického návrhu až po výrobu všetko sa to zrealizovalo v rodinnej firme Esox-Plast s r.o., ktorá má viac ako 25 ročnú skúsenosť s výrobou plastových produktov. Dizajn máme chránený a zapísaný v registri dizajnov na Úrade európskej únie pre duševné vlastníctvo.

 

Momentálne prebieha predsériová a testovacia fáza. Čoskoro však môžete očakávať spustenie predaja výrobkov. Pre viac informácií o výrobku a o možnostiach obchodnej spolupráce prosím kontaktujte naše oddelenie nákupu cez kontaktný formulár.   

 

Viac info na Kontakt - Laanik alebo na email laanik@esox-plast.sk.